Vintage.me

Co mogę Wam zaoferować?

  • Wynajem napisów drewnianych;
  • Wynajem fotobudki;
  • Wynajem złotych podtalerzy;
  • Wynajem dekoracji.

Pamiętajcie! Wszystkie przyjęcia szyję na miarę, swoją ofertę i wycenę dostosowuję w 100% do Was tak, aby spełnić Wasze oczekiwania, marzenia i wymagania jako przyszłej Młodej Pary.

 Ponadto, współpracując z zaufanymi podwykonawcami mogę zdobyć dla Was wiele rabatów i wynegocjować preferencyjne warunki umów.

Przy pakiecie NAPIS + FOTOBUDKA- rabat 10% na całą usługę.

Sprawdźcie informację i cennik naszych napisów i fotobudki. W razie pytań i wątpliwości, pozostajemy do Waszej dyspozycji.

5/5

Gosia & Dawid 14.09.2019

Drewniany napis MIŁOŚĆ idealnie wpasował się w wystrój naszej sali! Litery są duże i solidnie wykonane. Napis był “tłem” podczas pierwszego tańca – przy zgaszonych światłach na parkiecie naprawdę robił wrażenie!

 

Gabrysia & Romek 15.08.2019

Przepiękne, solidnie wykonane drewniane napisy, które dodały niesamowitego uroku naszej uroczystości weselnej. Nie jest to tylko bardzo ładna ozdoba świetlna, ale i fantastyczny gadżet, z którym większość gości chce sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie. Cudowne urozmaicenie każdej imprezy! Kontakt z Izą, organizacja i transport przebiegły bezproblemowo. Polecam z całego serca 💛

Zamknij Menu