Kosmiczno- chmurkowe urodziny Gabrysia, czyli przyjęcie w 3 dni!

Kosmiczno- chmurkowe urodziny Gabrysia, czyli przyjęcie w 3 dni!

Kosmiczno- chmurkowe urodziny Gabrysia, czyli jak przygotować przyjęcie urodzinowe w 3 dni

 

 

W poniedziałek odezwała się do mnie Dagmara- mama prawie 5- letniego Gabrysia.

Musiałyśmy razem zorganizować urodziny jej synka i to już, teraz! Termin przyjęcia to piątek, czyli miałam na to 3 dni. Całe szczęście, że Dagmara miała znalezioną fantastyczną salę zabaw- to zdecydowanie było ogromnym plusem.

 

Tak więc przygotowania czas start. Od czego zaczęłam?

  1. Plan działania. Ważne, żeby ustalić z mamą, czego oczekuje i jakie ma marzenia odnośnie całej organizacji. Motyw i kolorystyka dekoracji, zaproszenia, balony, słodkości- to są najważniejsze elementy, pomijając miejsce i termin wydarzenia, które musimy ustalić od razu.
  2. Zaczynamy wybierać dekorację. Najważniejsze są upodobania dziecka lub mamy, jeśli organizujemy “Roczek”- w tym wieku dziecko raczej nie będzie wywierało na nas presji odnośnie motywu przewodniego. Bardzo istotne jest też powiązanie miejsca z dekoracjami- pamiętajcie, że to wszystko musi ze sobą współgrać. Nie możemy zorganizować chmurkowych urodzin w sali z autkami. To znaczy możemy wszystko, ale pytanie brzmi, czy będzie to dobrze wyglądało.
  3. Do tego dobieramy słodkości- zawszę proponuję moim klientom tort i muffinki. To połączenie sprawdza się idealnie. Jeśli wszystko organizuję ja, macie pewność, że dekoracje i słodkości będą ze sobą współgrały 🙂

 

 

Dagmara i Gabryś zdecydowali się na chmurkowe dekoracje, które idealnie wpasowały się w kosmiczną przestrzeń sali zabaw. Dodatkowo, okazało się, że pokój Gabrysia jest przepełniony chmurkowym motywem, także było to coś, co sprawiło dziecku dodatkową radość.

Dagmara jak najszybciej dostała ode mnie zaproszenia, które rozdała gościom, a ja zabrałam się za organizację według wcześniej wspomnianego planu działania.

 

 

Zaproszenie, które widziecie jest robione ręcznie i projektowane przez moją wspaniałą graficzkę Anię. Ania wykonała je dla mnie w trybie ekspresowym razem z banerem z napisem STO LAT. Zrobiła dla mnie naprawdę wyjątek, gdyż w szczycie sezonu (lato, śluby, wesele, imprezy plenereowe…) nie zdarza jej się wykonywać projektów w takim tempie.

 

 

Do tego wszystkiego przygotowałam dla Gabrysia balony dmuchane helem. Balony gwiazdki, w chmurki, ogromną cyfrę 5, a także transparentną kulę z konfetii w środku oraz z ręcznie przygotowanym papierowym frędzlem.

 

 

Oprócz standardowych dekoracji pojawiły się również gadżety do zdjęć. Dzieciaki mogły udawać, na przykład pilota. Pamiętajcie, że to jest nie tylko świetna zabawa, ale też super pamiątka 🙂

 

 

Mali goście byli naprawdę zadowoleni, Dagmara była zachwycona, ale przede wszystkim zrelaksowana. W poniedziałek przestała się stresować całą organizacją- wszystko powierzyła mojej osobie i mogła obiecać dziecku, że będzie miał cudowne przyjęcie urodzinowe 🙂

 

Pamiętajcie, jeśli nie jesteście z Warszawy lub okolic, zawsze możecie skorzystać z mojej oferty #eventbox.

Link do mojego sklepu online, gdzie znajdziecie dekoracje na urodziny lub dekoracje na baby shower oraz gender reveal party.

 

Tekst: Izabela Ogrodnicka

Instagram Okiem Żony i Matki- Agencja Eventowa

Facebook Okiem Żony i Matki- Agencja Eventowa

Sklep online Okiem Żony i Matki- Agencja Eventowa

Zdjęcia 50 mm of Imagination

Dekoracje: Okiem Żony i Matki- Agencja Eventowa 

Leave a Reply

Close Menu