Jak przygotować garden party rodem z Pinterest?

Jak przygotować garden party rodem z Pinterest?

GARDEN PARTY RODEM Z PINTEREST

 

 

 

Każdy z nas uwielbia wyprawiać wszelkiego rodzaju przyjęcia, ale jak zrobić to tak, żebyśmy sami byli wniebowzięci, a goście zachwyceni? Oczywiście nie chodzi o to, żeby robić coś na pokazać, ale o to, żeby sprawiać sobie i innym radość. A przecież każdy kocha piękne i estetyczne dekoracje oraz dobrą zabawę 🙂

A więc od czego zacząć? Jak dodać magii naszym przyjęciom? Oto kilka moich rad, które sprawią, że Wasze urodziny, baby shower, czy jakiekolwiek inne przyjęcie będzie nieziemskie!

 

 

Najważniejszy jest motyw i kolorstyka. Od tego musimy zacząć. Pamiętajcie, że wszystko musi być spójne i powinno do siebie pasować.  Ja skupię się w tym wpisie na 25. urodzinach, które zorganizowałam w czerwcu dla wspaniałej Joanny Banaszewskiej. Asia wymarzyła sobie motyw rustykalny. Wysłała mi kilka zdjęć i poszło! Moja wyobraźnia oszalała- szybko wybrałam główne dekoracje, dobrałam dodatki, wymyśliłam z moją niezawodną Olgą, jak stworzyć niektóre rzeczy w formie handmade/ diy.

Efekt końcowy był powalający- wiem, że nie jest w tym momencie skromna… Ale jeśli dostałam tyle wiadomości i komentarzy jednogłośnie brzmiących, to inaczej nie mogę już mówić 😉

 

 

Pamiętajcie, że dekoracje muszą współgrać z miejscem- w naszym przypadku wszystko się udało! Skrzynie, koce, poduszki, kwiaty- wszystko to idealnie pasowało do ogrodu, który zaoferowało nam Let’s Go Cook.

Jest to bardzo ważne, dlatego przy podjęciu współpracy z Asią pierwszą rzeczą, pomijając termin, było pytanie odnośnie lokalizacji. Dopiero wtedy wiedziałam, co mnie czeka i jak mam planować dobór i rozmieszczenie dekoracji.

 

 

Wiecie jak szukam zawsze inspiracji odnośnie dekoracji? Zagraniczne strony, wujek Google oraz Pinterest! Zawsze tak robię. Tak też zrobiła Asia. Wysłała mi screeny swojej pinterestowej tablicy z inspiracjami na swoje urodziny. W efekcie tego, wiedziałam, jakich dodatków mam szukać i jak przygotować dekoracje handmade.

Ścianka do zdjęć z wstążek, którą stworzyłam razem z Olgą i moim mężem wyszła identycznie, jak inspiracja Asia- da się? Da się! 🙂

 

 

Najważniejsze są jednak detale- to one świadczą o całym przyjęciu i przykłuwają uwagę.

Serwetki- można je położyć w klasyczny sposób, ale dlaczego nie znaleźć prostego, ale zarazem wyszukanego pomysłu na ich złożenie, a następnie pięknie je ozdobić, na przykład małym żywym kwiatkiem. Czyż nie wyglądają pięknie?

 

 

A co jest jeszcze ważne podczas urodzin czy baby shower? Oczywiście, że słodkości! Można zrobić wszystko skromnie, ale delikatnie detale podkreślające styl nadadzą całego szyku. W tej chwili warto pomyśleć o czymś więcej niż tort, na przykład cupcakes, które będą ozdobione zgodnie z motywem przeowdnim przyjęcia. Do tego może jakieś muffinki albo cudownie ozdobione kruche ciasteczka?

 

 

Na koniec pamiętajcie, żeby podziękować gościom. Możecie przygotować jakiś drobny upominek od serca, typowy handmade, a możecie stworzyć też coś pięknego i słodkiego- cake pops, lizak bezowy albo malutkie cukierki pakowane po kilka sztuk w torebeczkę z wstążeczką.

Pamiętajcie jednak, że w dniu przyjęciu najważniejsi są goście i atmosfera- zadbajcie o nich i spędźcie z nimi czas 🙂

I cieszcie się tak jak ja! 🙂

 

 

Tekst: Izabela Ogrodnicka

Instagram Okiem Żony i Matki- Agencja Eventowa

Facebook Okiem Żony i Matki- Agencja Eventowa

Sklep online Okiem Żony i Matki- Agencja Eventowa

Zdjęcia 50 mm of Imagination

Dekoracje: Okiem Żony i Matki- Agencja Eventowa

Leave a Reply

Close Menu