Gender Reveal Party- chłopiec czy dziewczynka?

Gender Reveal Party- chłopiec czy dziewczynka?

Gender Reveal Party- chłopiec czy dziewczynka?

Zapewne większość z Was słyszała albo brała udział w przyjęciu na cześć przyszłej mamy i jej malucha, czyli tak zwanego Baby Shower, o którym pisałam kilka dni temu. Ale czy ktoś z Was kiedyś słyszał o przyjęciu Gender Reveal Party? Wiecie co to jest? Jeśli nie, to czytajcie mój nowy wpis!

Jestem pierwszą osobą i agencją eventową w Polsce, która zajmuję się profesjonalną organizacją przyjęć z okazji ogłoszenia światu płci dziecka. Cały przebieg i organizacja wygląda podobnie jak w przypadku bociankowego, czyli baby shower, jednak to przyjęcie nie obfituje w prysznic prezentów. Ponadto jego styl i zabawy znacząco się od siebie różnią.

Zacznijmy od początku. Dominujące kolory to oczywiście niebieski i różowy. Ja osobiście nie przypadam za fluorescencyjnymi odcieniami- wolę pastele. Dlatego dekoracje, które ja Wam proponuję w swoim #eventbox dostępnym w moim sklepie online to połączenie klasyki i elegancji, czyli pastelowy róż oraz błękit, złoto, czerń i rustykalne drewno. Mimo to, każde przyjęcie może być inne- może być po prostu spełnieniem marzeń przyszłych rodziców.

 

Do tego wszystkiego istotne są słodkości, które też muszą być w dwóch kolorach- różowy i niebieski. Na moim pierwszym Gender Reveal Paraty królowały beziki, muffinki z kremem, makaroniki oraz tort, ale o nim później 🙂

 

 

 

Przejdźmy teraz do meritum, czyli do ogłoszenia płci maluszka, bo przecież z tego powodu przyszli rodzice zapraszają swoich gości. Mamy kilka opcji spośród, których ja wybrałam trzy. Po pierwsze, w cudnym pudełku zamykamy balon(y) napełnione helem. Rodzice otwierają pudełko, a goście widzą wylatujący balonik w konkretnym kolorze- jeśli wyleci niebieski, oznajmiamy tym, iż będziemy rodzicami chłopca, natomiast w przypadku różowego koloru- rodzicami córeczki.

 

 

 

Drugi sposób polega na przebiciu dużego balona, w którym znajduje się różowe lub niebieskie konfetti.

A trzeci, chyba najprzyjemniejszy, polega na przekrojeniu białego tortu, którego kolor kremu i biszkopta ma zdradzić płeć. Wszystkie te zrealizowane pomysły możecie zobaczyć na moim filmiku przedstawiającym pierwsze zorganizowane przeze mnie Gender Reveal Party.

 

 

Istnieje wiele innych możliwości, między innymi użycie kolorowego proszku do sypania, ale pojawia nam się tutaj ograniczenie w postaci otwartej przestrzeni- na pewno nie możemy tego zrealizować w domu/ mieszkaniu. Ponadto, zamiast przebijania balona można użyć tuby z konfetti. Żeby był większy efekt można użyć kilku.

 

 

Gender Reveal Party towarzyszą ogromne emocje. Żeby je zwiększyć proponuję, abyście na USG, podczas którego macie poznać płeć, zabrali osobę trzecią- to ona jako jedyna będzie wiedziała, czy spodziewacie się córki czy syna. I to ona wyprawi Wam Gender Party- wzruszenie i radość nie do opisania! 🙂

Tutaj znajdziecie link do filmiku oraz link do galerii w moim portfolio z pierwszego przyjęcia Gender Reveal Party, które zorganizowałam w maju dla Pani Pauliny. Serdecznie zapraszam Was do oglądania.

Myślicie, że to przyjęcie, tak jak Baby Shower, przyjmie się w Polsce? Koniecznie dajcie znać w komentarzu!

Ja mam nadzieję, że tak i na pewno, jak będę spodziewać się drugiego dziecka, to zorganizuję dla moich najbliższych Gender Party!

 

Specjalne podziękowania dla Pauliny Trędewicz i jej córeczki, która już się urodziła! 🙂

Zdjęcia i nagranie: Okiem Żony i Matki- Agencja Eventowa

Słodkości: Frank Warszawa

Dekoracje: Okiem Żony i Matki- Agencja Eventowa 

Tekst: Izabela Ogrodnicka

Instagram Okiem Żony i Matki- Agencja Eventowa

Facebook Okiem Żony i Matki- Agencja Eventowa

Sklep online Okiem Żony i Matki- Agencja Eventowa

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *